אני צופה בתכנים מיניים כבר הרבה זמן. ולא מצליחה להפסיק. יש לך אולי כלים בשבילי?

יקרה

א. את טובה. וטהורה. והעתיד שלך בעזרת ה' יהיה טוב. שום דבר לא יכול ללכלך את הטוב שבך. אף פעם אל תחשבי שהגעת רחוק מדיי. תמיד את יכולה להתחבר לנקודה הזכה שבתוכך.

ב. התמודדות עם תכנים מיניים היא לא כולך. ושהיא לא תצבע אותך בעיני עצמך. יש בך עוד המון. לפעמים בנות חושבות שאם אני סבבה ביום, אבל בלילה מגיעה למקומות האלה, סימן שאני צבועה. שקרנית. אף אחד לא יודע כמה אני באמת דפוקה. וממש לא ככה. מי שאת ביום זו את. והצדדים היפים שבך הם את. לא פחות, ובעצם הרבה יותר, מאשר התכנים שאת מתמודדת איתם.

ג. תמיד אפשר לייצר שינוי. אף פעם לא מאוחר מדי. אף פעם לא מלוכלך מדי. החיים שלך עוד ארוכים ויכולים להשתכלל, להתפתח, להתאזן.

איך מייצרים שינוי?

*קודם כל ממש תאמיני בעצמך ותאהבי את עצמך. ככל שתרגישי יותר ראויה לטוב, יותר טובה, ככה יהיה לך יותר כוח לייצר שינוי.

ככל שתרגישי שכולך צבועה בזה, ככל שתכעסי על עצמך, ככה תכנסי לביצת היאוש. והיא ביצה קשה.

*  תמצאי שותפות למסע שלך. אלו יכולות להיות חברות, שאוהבות אותך כמו שאת ויכולות גם לקבל צדדים מורכבים שבך. יכול להיות שתמצאי מדריכה. מחנכת. או מטפלת שתוכל ללוות אותך. לעבור מסע כזה לבד זה מאוד מאוד קשה. ובודד. תעברי אותו יחד.

* ברמה הטכנית: מתי בעיקר זה קורה לך? באיזה שעה ביממה? באיזה מקום? תסמני לעצמך מראש "איזורי סכנה" ותשתדלי לקחת טווח בטחון מהם. לא להכנס למרחבים האלה.

* תספרי הצלחות ולא רק נפילות. כתבת שאת מצליחה לפעמים שבועות שלמים בלי ואז נופלת. זה מקסים!! את מצליחה שבועות שלמים בלי!! אי אפשר למחוק אותם רק בגלל שיום אחד כן הגעת לתכנים הללו!! את חזקה! עופי על עצמך קצת יותר!

* רק הלילה. רק היום. אל תנסי להפסיק לכל החיים. זה מאיים וקשוח. תנסי היום. מגיע לך טוב. את טובה. בהצלחה רבה במסע שלך!

נהנית? שתפי את הקטע עם העולם

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
להדפסת הקטע

כתיבת תגובה

קטעים נוספים שאולי יעניינו אותך:

כללי

בנות פוגעות מינית

בפעם הראשונה שמישהי שיתפה אותי בכך שהמחנכת שלה פגעה בה מיני*ת,שמעתי בתוכי קולות מפקפקים"היא בטוח מגזימה, למה שמורה תעשה דבר כזה. מה נסגר?" מזל שקלטתי

המשיכי לקרוא »
כללי

האיש שלי

האיש שלי זה המילים שיוצאות לי כשאני מדברת עליו, על האיש שלי. הרבה פעמים זה תופס מתבגרות, וכשמגיע זמן השאלות הן שואלות – למה את

המשיכי לקרוא »
הלכה

שמירת נגיעה

"אז מה יצא לי מזה שאני אשמור נגיעה?"שואלת אותי מישהי."האמת? מה שיצא לך זה פשוט שתשמרי את ההלכה". לא בא לי להבטיח הבטחות קסומות למי

המשיכי לקרוא »
כללי

להיות בלי אמא

למי שאין אמאאו שאין אמא מתפקדתכל משפט כזה של"לכי תשתפי את אמא"עלול להיות קורע לבכל פרסום על ערב אימהות ובנותמהדהד חוסרכל משפט של"תשתפי את אמא

המשיכי לקרוא »